Om Oss

Om IslandGarden

IslandGarden er et selskap bestående av utviklere og designere som i fellesskap har en felles målsetting; «å omsette kunders behov til systemer eller gode råd, som skal støtte oppunder og forbedre bedrifters arbeidsoppgaver.»

Vi ønsker å effektivisere og forbedre forretningsprosesser med digitalisering.

Vi holder til på Nygårdsviken Laksevåg og på Kystbasen Ågotnes, og har spennende kunder over hele Vestlandet.

Vi er klare og motiverte for å bidra i små og store prosjekter, så les mer om våre fokusområder og ta kontakt for en prat med oss!

Våre Ansatte

Roald Steinsland

Daglig Leder & Partner

roald@islandgarden.no

Hjalti H. Gislason

Leder for programvareutvikling

hjalti@islandgarden.no

Lepe Khanum

Fullstack Utvikler

lepe@islandgarden.no

Dana Peretz Holm

Designer

dana@islandgarden.no

Yuliia Ferreira

Frontend Utvikler & Designer

yuliia@islandgarden.no

Patricio Yanez

IT-Konsulent & Rådgiver

patricio@islandgarden.no

Frank Olav Sekkingstad

Fullstack Utvikler

frank.olav@islandgarden.no

Har dere lyst å slå av en prat med oss?

Kontakt oss

TeamViewer

post@islandgarden.no

+47 413 15 500

Designet og utviklet av IslandGarden AS © 2022

Privacy PolicyCookie PolicyTerms and conditions